Okulary biurowe

image

Każde okulary do bliży umożliwiają ostre widzenie na pewną ściśle określoną odległość zależną od mocy soczewki okularowej.

Gdy staje się ona mniejsza niż 60 cm /tj. addycja ok.+1,50 dptr i więcej/ okulary do bliży nie umożliwiają komfortowej pracy przy monitorach komputerowych i w odległościach pośrednich.

Najlepszym rozwiązaniem w tym przypadku są soczewki okularowe z poszerzonym obszarem do bliży tzw. biurowe.

Zaprojektowane zostały w celu uzyskania ostrości widzenia zarówno do czytania jak i np. do pracy przy monitorach komputerowych.

Soczewki okularowe biurowe posiadają ergonomiczne rozplanowanie mocy w celu naturalnej, swobodnej pozycji głowy do pracy z bliska i w obszarach pośrednich z bardzo szerokim polem widzenia.

Rekomendowane są dla osób pracujących przy komputerach oraz wszędzie tam gdzie tradycyjne okulary jednoogniskowe nie dają ostrości widzenia na odległości pośrednie. Szczególnie polecane są dla:
nauczycieli, lekarzy, prawników, pracowników biurowych, do pracy w domu, w kuchni, do majsterkowania, do malowania, gry na instrumentach, itp/.

W porównaniu do okularów progresywnych mają szerszą strefę widzenia do bliży i w obszarze pośrednim oraz znacznie bardziej naturalną pozycję głowy zwłaszcza przy pracy na komputerach stacjonarnych.

kr_cze

PROMOCJE

promocje

Bon upominkowy - najlepszy prezent dla Twoich najbliższych!

kr_cze

OKULISTYKA

Dlaczego badamy pole widzenia


Badanie dna oka to konieczność


Nidek AR 1 A jesteśmy jeszcze dokładniejsi

kr_cze

KILKA SŁÓW O MNIE

o_mnie1

Lekarz okulista Jolanta Woźniak

Jestem absolwentką Akademii Medycznej w Warszawie, członkiem Polskiego Towarzystwa Okulistycznego oraz American Academy of Ophtalmology. więcej

kr_cze

OPTYKA

VISIOOFFICE system centracji i określania parametrów szkieł okularowych


Okulary biurowe


Xperio polaryzacyjne soczewki okularowe przeciwsłoneczne - będziesz zachwycony

kr_cze

KILKA SŁÓW O NAS

o_mnie1 o_mnie2 o_mnie3

Naszą ofertę kierujemy do pacjentów szukających kompleksowej opieki okulistycznej...więcej

Zależy nam żebyś czuł się świetnie w okularach i soczewkach kontaktowych