Ranking soczewek okularowych progresywnych

image

KLASA PREMIUM

W tej grupie znajdują się soczewki progresywne, które są najdokładniej projektowane pod kątem indywidualnych potrzeb pacjenta. Wszystkie istotne parametry konstrukcyjne soczewek uzyskiwane są na etapie doboru oprawy okularowej.Uzyskuje się dzięki temu konstrukcje do których najłatwiej się zaadaptować i które gwarantują najszersze strefy widzenia.

HOYA MYSTYLE V+ 73% osób posiada różne moce korekcyjne dla oka prawego i lewego. MYSTYLE V+ to pierwsze na świecie soczewki progresywne, które uwzględniają tę różnicę i równoważą to działanie dzięki unikalnej Technologii Harmonizacji Binokularnej. Dodatkowo to jedyne na rynku soczewki, które projektowane są indywidualnie dla każdego pacjenta na podstawie informacji zebranych z systemów wideocentracji oraz analizy jego stylu życia, dotychczas noszonych okularów czy sposobu ich noszenia.
Kierowca autobusu potrzebuje innej charakterystyki progresywnej niż nauczyciel w szkole i MYSTYLE V+ to uwzględni, gdyż możliwe jest w nich niezależne dopasowanie obszarów dali,pośredniego oraz bliży.
Dzięki pełnej personalizacji soczewki progresywne okularowe MYSTYLE V+ mogą być stosowane praktycznie z wszystkimi oprawami korekcyjnymi gwarantując najbardziej naturalne ustawienie głowy przy czytaniu.

ESSILOR S-SERIES 4D najlepsza konstrukcja progresywna firmy Essilor, prawdziwy Maybach wśród soczewek progresywnych. Zaprojektowana jest tak by zapewnić najszersze pole widzenia przy maksymalnej redukcji efektu pływania obrazu.
Przełomowa technologia NANOPTIX traktuje soczewkę jako zbiór tysięcy małych elementów. Każdy z nich jest indywidualnie analizowany pod kątem wartości optycznych i optymalizowany w kierunku najlepszej jakosci widzenia.
Soczewka uwzględnia rolę oka dominującego pacjenta oraz odległość środka obrotu gałki ocznej od powierzchni soczewki okularowej, poprawiając tym dynamikę widzenia i czas reakcji. Może być stosowana z wszystkimi oprawami okularowymi.

JZO INTUITIV PLUS MIO soczewki, które zdobyły wyróżnione na Międzynarodowych Targach Optycznych w Paryżu w 2013 r. oraz zdobyły Zloty Medal 2014 r. Międzynarodowych Poznańskich Targów Optycznych.
To zindywidualizowane soczewki progresywne z obustronną progresją wykonane w technologii freeform. Konstrukcja uwzględnia indywidualne cechy osób praworęcznych i leworęcznych oraz odległość do czytania. Nowy model obliczeniowy zastosowany w tej konstrukcji jest pięć razy dokładniejszy niż wcześniejsze rozwiązania.

KLASA ŚREDNIA PLUS

To grupa soczewek progresywnych różnych producentów gdzie część parametrów konstrukcyjnych jest indywidualna /PD, odleglość do czytania, długość strefy progresji/ pozostałe parametry powinny być zgodne z tolerancjami wyznaczonymi przez producentów, ale mogą być również określone indywidualnie za dopłatą. Większość oprawy okularowych w tym przypadku może być stosowana w tych rozwiązaniach.

HOYA LIFESTYLE V+X Act soczewki progresywne klasy premium dopasowane do stylu życia użytkownika. Projektowane są na podstawie indywidualnych parametrów oprawy okularowej uzyskanych w procesie wideocentracji, dzięki temu umożliwiają wykorzystanie praktycznie wszystkich opraw okularowych. Najlepsze rozwiązanie dla osób chcących mieć doskonałe „progresy” w dobrej cenie.

Essilor E SERIES
ESSILOR VARILUX PHYSIO F360
JZO ANATEO PLUS MIO

KLASA EKONOMICZNA

Grupa soczewek progresywnych gdzie większośc ich parametrów konstrukcyjnych jest przyjmowana na podstawie statystyk. Mogą być stosowane z nimi tylko takie oprawy okularowe, których parametry montażowe mieszczą się w tolerancjach określonych przez producentów. Projektowane są np. na symetryczny rozstaw źrenic 64-65 mm. Są to najtańsze
soczewki progresywne.

HOYA AMPLITUDE
ESSILOR VARILUX LIBERTY+,
ESSILOR VARILUX COMFORT NE,
JZO INTRO+
JZO SIRIUS PLUS
JZO ANATEO PLUS

kr_cze

PROMOCJE

promocje

Bon upominkowy - najlepszy prezent dla Twoich najbliższych!

kr_cze

OKULISTYKA

Dlaczego badamy pole widzenia


Badanie dna oka to konieczność


Nidek AR 1 A jesteśmy jeszcze dokładniejsi

kr_cze

KILKA SŁÓW O MNIE

o_mnie1

Lekarz okulista Jolanta Woźniak

Jestem absolwentką Akademii Medycznej w Warszawie, członkiem Polskiego Towarzystwa Okulistycznego oraz American Academy of Ophtalmology. więcej

kr_cze

OPTYKA

VISIOOFFICE system centracji i określania parametrów szkieł okularowych


Okulary biurowe


Xperio polaryzacyjne soczewki okularowe przeciwsłoneczne - będziesz zachwycony

kr_cze

KILKA SŁÓW O NAS

o_mnie1 o_mnie2 o_mnie3

Naszą ofertę kierujemy do pacjentów szukających kompleksowej opieki okulistycznej...więcej

Zależy nam żebyś czuł się świetnie w okularach i soczewkach kontaktowych